Kaitseb ja toonib puitu üheainsa kihiga

Naujiena Lietuvoje


 

Naujiena Lietuvoje! Rubio Monocoat Oil - visiškai nauja technologija medienos gaminių apsaugai ir dekoravimui tik vienu sluoksniu

Be vandens ir be lakiujų organinių tirpiklių

 Rubio Monocoat Oil sudėtyje nėra vandens. Šis produktas pagamintas iš natūralių medžiagų be lakiujų organinių tirpiklių, todėl tai ekologiška medžiaga, nekenkianti aplinkai. Rubio Monocoat Oil galima naudoti praktiškai visų medienos rūšių apsaugai, taip pat baldų medienai ir MDF. Ši priemonė tinka ir lauko sąlygomis naudojamai medienai apdoroti, pavyzdžiui, tvorai dažyti, ir vidaus darbams - prireikus perdažyti virtuvės baldus.

 

Idealiai tolygiai pasidengia

 Kai visas laisvas celiuliozės pluoštas yra apdorotas, tai tarp perteklinio arba iš naujo užtepto produkto ir medienos reakcija nebevyksta. Kadangi Rubio Monocoat chemiškai molekuliniu būdu susijungia su medienos celiuliozės pluoštu paviršiniame medienos sluoksnyje, todėl ant apdorojamos medienos paviršiaus nesusidaro plėvelė. Dėl šios priežasties gerokai sumažėja medžiagos sąnaudos, palyginti su tradiciniu lakavimu ar dažymu, taip pat net kartotinio užtepimo vietose paviršius lieka vienodas ir be tamsesnių dėmių.

 

Laiko taupymas: spalva ir ilgalaikė apsauga vienu sluoksniu

 Rubio Monocoat Oil dengiamas vienu sluoksniu. Dengti antrą sluoksnį beprasmiška, kadangi jau po pirmojo sluoksnio nelieka laisvo celiuliozės pluošto, su kuriuo Rubio Monocoat Oil galėtų reaguoti. Dėl tokio molekulinio Rubio Monocoat Oil ir medienos susijungimo susidaro ilgalaikė ir patikima apsauga. Kad reakcijai įvyktų iki galo, medžiaga ant medienos paviršiaus turi išbūti 1 minutę, po to tereikia nesureagavusius medžiagos likučius nuvalyti šluoste. Kuo tankesnis medienos celiuliozės pluoštas, tuo geresnė apsauga, todėl tai tinka praktiškai visoms medienos rūšims, įskaitant maumedį. Tai taupus produktas: 1 litro priemonės užtenka 30-40 kv. m plotui padengti.

 

 

 

Lengva atnaujinti

 Ši technologija leidžia be pėdsakų pašalinti įbrėžimus ir kitokius pažeidimus: Rubio Monocoat Oil reaguoja tik su įbrėžimo pažeistu švariu celiuliozės pluoštu. Nepažeistose vietose produktas neprilimpa ir po 1 minutės jį galima pašalinti taip, kad neliks jokių žymių.

 

 

Unikalios spalvos

 Rubio Monocoat Oil pigmentavimo technologija yra unikali, nes ji leidžia vienu vieninteliu sluoksniu pasiekti ypač intensyvų ir gilų atspalvį, nepaslepiantį natūralios medžio tekstūros. Spalvų pasirinkimas nevaržo Jūsų fantazijos - Rubio Monocoat Oil yra net 42 spalvos.

 

Palyginimas su tradiciniais metodais

 Lakuojant mediena dengiama 2 arba 3 sluoksniais, o tarp dengimo laku prieš tai buvusį sluoksnį reikia pašlifuoti (pašiurkštinti); dėl apsauginės plėvelės mediena atrodo lyg būtų dengta plastiku, o atsiradusių pažeidimų neįmanoma lokaliai pašalinti.

 Jeigu mediena nelakuojama, kaip alternatyva dažniausiai pasirenkamas vaškavimas ir alyvavimas. Tačiau tokiu atveju spalvos suteikimui ir medienos apsaugai naudojami atskiri produktai. Spalvą suteikiančios priemonės dažniausiai skiedžiamos vandeniu. Alyva medieną prisotina per 2 arba 3 kartus, taigi teks procedūrą kartoti keletą kartų. Be to, norint, kad apsauga būtų pakankama, alyvuotai medienai yra reikalinga intensyvi priežiūra, pastovus alyvavimo atnaujinimas. Beje, alyvą sunku pašalinti.