Vienintelis sluoksnis apsaugo ir nudažo medieną

Parketo klijai


 Rubio EasyBond yra naujausią parketo klijų standartą ISO 17178 atitinkantys silano-polimeru pagrindu sukurti klijai. Universalūs parketo klijai Rubio EasyBond yra puikus pasirinkimas beveik visų rūšių medinėms grindims, tinka klojant nepadengtą (nealyvuotą) ir padengtą vienetinį masyvo parketą, masyvo lentas, padengtas ir nepadengtas dvisluoksnes ir trisluoksnes parketlentes, mozaikinį parketą, medžio plokštes ir t.t.

Rubio EasyBond parketo klijai neturi sudėtyje izocianatų, tirpiklių ir plastifikatorių, todėl yra ekologiški, lakiųjų organinių junginių kiekis yra – 0%.

 

KODĖL VERTA RINKTIS RUBIO EASYBOND PARKETO KLIJUS:

 

 Universalus panaudojimas - visų medienos rūšių grindims, visose situacijose

Jokių abejonių - su Rubio Easy Bond tai paprasta. Klijai tinka beveik visų medienos rūšių grindims ir visiems pagrindams. Įskaitant masyvą ir parketlentes, taip pat mozaikinį parketą, kamštines grindis ir kitas sudėtingas medienos rūšis. Šie naujos kartos klijai apima viską kas geriausia taip derinant svarbiausias savybes, tokias kaip stiprumas ir elastingumas. Ir dar - RubioEasy Bond klijai atitinka naująjį standartą ISO 17178.

 

 Patvarūs, kieti ir elastingi klijai be minkštiklių

Mes visi norime gražių grindų, kurios atlaikytų laiko išbandymą ir nepakeistų matmenų ar formos. Būtent todėl mes sukūrėme klijus be jokių minkštiklių, tai yra kietus ir elastingus, dvi savybės, kurios daro parketo klijus patikimais.

 

 ...Jokių minkštiklių = Jokio priešlaikinio senėjimo

Minkštikliai yra aliejingi skysčiai, kurie yra įtraukiami į sintetinių junginių sudėtį siekiant, kad jie taptų lankstesni. Tai galima palyginti su vandens pridėjimą molyje, dėl kurio molis tampa elastingesnis. Minkštikliai paverčia klijus labai elastingais ir pigiais. Klijai praranda savo elastingumą per tam tikrą laiką dėl to, kad minkštikliai migruoja. Šis procesas vyksta sparčiau, kai grindys yra šildomos.

 

Rubio EasyBond parketo klijų sudėtyje nėra minkštiklių, bet yra didelis polimerų kiekis, kurie daro klijus kietesnius, bet ir patvaresnius su didesne sukabinimo jėga. Tas faktas, kad Rubio EasyBond sudėtyje nėra minkštiklių reiškia, kad nėra migracijos, klijų sudėtis nesikeičia, todėl nėra priešlaikinio senėjimo rizikos. Todėl parketo klijai RubioEasy Bond puikiai tinka grindiniam šildymui.

Viskas lieka savo vietoje

Klijai, kurie yra per daug elastingi suteiks medžiui per daug lankstumo ir klijai, kurie yra per kieti bus pertraukti. Tvirta ir elastinga Rubio EasyBond sudėtis suteikia medienai pakankamai lankstumo, bet ne tiek daug, kad mediena išsikreiptų arba išsilenktų. Šis klijų tipas yra lengvai šlifuojamas ir taip pat gali būti naudojamas kaip užpildas.

 

 Aukštos kokybės alternatyva dviejų komponentų Poliuretano klijams

Kai kokybė yra prioritetas dažnai renkamasi dvikomponenčius poliuretano klijus dėl greito kietėjimo, labai gero sukibimo ir jų kietumo ir elastingumo savybių. Rubio EasyBond yra puiki alternatyva: tie patys pranašumai be 2-jų komponentų Poliretano klijams būdingų nepatogumų. Klijai parketui EasyBond susideda iš vieno komponento, yra bekvapiai, klijų likučius lengva pašalinti nuo grindų lentų. Neturi izocianatų todėl nesukelia jokių alerginių odos reakcijų.

 

 Ilgalaikė garso izoliacija

Atitinka normas: 12kB-DIN EN150 717-2

 

 Ekologiški – 0% lakiųjų organinių junginių

Rubio EasyBond parketo klijų sudėtyje nėra tirpiklių. Jie nepavojingi aplinkai. Klijų sudėtyje taip pat nėra izocianatų todėl odos alergijos pavojus yra minimalus. Klijų likučiai gali būti tiesiog pašalinami iš kibiro po sukietėjimo, tuščias kibiras gali būti perdirbtas.

 

 Didelis atsparumas ir slypinti galia

Teisingai pasirinkti reologiniai priedai sukuria aukščiausio lygio atsparumą. Todėl, klijai lengvai tepami, o klijų siūlė išlieka nepakitusi. To pasekoje parketą lengva užklijuoti ir nelieka klijų pėdsakų.

 

 Ypač geras sukibimas

Su Rubio EasyBond buvo atlikti visi galimi testai tiek laboratorijoje tiek statybų aikštelėse. Todėl galima drąsiai sakyti, kad dėka didelio polimerų kiekio sudėtyje Rubio EasyBond turi ypač gerą sukibimą. Įprastomis sąlygomis nėra būtina naudoti gruntą prieš klijuojant ant sveiko pagrindo. Skaitykite techninių duomenų lapus, jeigu norite sužinoti daugiau.

 

 Nėra galimybės sugadinti klijuojamų grindų paviršių

Rubio EasyBond sudėtyje neturi minkštiklių, tai reiškia, kad nėra kam migruoti ir klijų sudėtis nesikeičia. Štai kodėl Jums nereikia jaudintis, kad grindų paviršius bus pažeistas.Tiesiog nėra kam jį pažeisti.

 

 Greitas ir patikimas kietėjimas

Parketas gali būti šlifuojamas jau po 12 valandų, tai sutaupo Jums labai daug laiko lyginant su kitais parketo klijais. Klijai Rubio EasyBond parketui garantuoja patikimą ir ilgalaikį sukibimą, nes klijų sudėtis laikui bėgant nekinta.

 

 Atitinka beveik visas pripažintas normas ir bandymus