Pavasarinis vidaus medienos valymas

Pavasaris jau čia. Valio! Galime keliais laipsniais sumažinti šildymą, anksti ryte lauke pradeda čiulbėti paukšteliai, pradedame galvoti apie pirmąjį šių metų BBQ ir... reikia susiplanuoti kasmetinį pavasarinį valymą!

Nesijaudinkite! Atsipalaiduokite ir nusišluostykite šaltą prakaitą, nes šiais metais darbą galite atlikti be jokių panikos priepuolių! Kadangi mes, Rubio Monocoat, puikiai žinome, kad tai nėra pats įdomiausias būdas pradėti pavasarį, mes sukūrėme jums šį puikų Rubio pavasarinio valymo veiksmų planą!

Tai tinka tik mediniams paviršiams, apdorotiems Rubio Monocoat.

Vykdykite veiksmų plano veiksmus ir šiais metais pavasarinį valymą paverskite lengvu ir be streso.

Dabar viskas paruošta!

Pasirengę? Pirmyn!

Kruopščiai pašalinkite visus nešvarumus ir riebalus naudodami RMC Soap:

Suraskite visas dėmes ant savo medinių baldų (parketo, kavos staliukų, stalviršių ir kt.). Pašalinkite jas naudodami RMC Surface Care. Tai patogi, paruošta naudoti RMC Soap versija. Tinka greitam nedidelių grindų paviršių ir pavienių dėmių valymui.

Jei neturite RMC Surface Care, galite naudoti RMC muilą, jei sumaišėte jį su reikiamu kiekiu vandens.

Ieškokite dar neišvalytų dėmių. Jei jų neberandate: puiku! Jei vis tiek jas matote, naudokite mūsų specialius dėmių valiklius. Išsiaiškinkite, kokios dėmių šalinimo priemonės jums reikia, paspausdami ant kiekvienos iš jų. Toliau atlikite veiksmus.

   

Galiausiai galite atnaujinti savo medieną, kad ji vėl išliktų geriausios formos ištisus metus. Štai kam jums reikia RMC Refresh Eco.
Paruoštas naudojimui purškiamas produktas, kuris gaivina ir atkuria visus medinius paviršius, kurie buvo apdoroti aliejumi.

Dabar jūs visiškai nuvalėte ir atnaujinote savo medinius paviršius. Belieka džiaugtis rezultatu. Norėdami rezultatu mėgautis maksimaliai, galite pasilepinti pyrago gabalėliu. Nes Jūs to nusipelnėte!

Patarimai:

  • Plaukite ne dažniau kaip kartą per savaitę su RMC Soap arba RMC Surface Care. Plaunant per dažnai arba naudojant per daug RMC muilo ar RMC Surface Care, ant paviršiaus gali susidaryti plonas sluoksnis vaško, prie kurio gali prilipti nešvarumai ir dulkės.
  • Jei apdorotas paviršius per daug nusidėvėjęs arba jį reikia taisyti, naudokite originalios spalvos RMC Oil Plus 2C.
  • Nepalikite vandens balų ant paviršiaus, pakanka plauti drėgnu būdu. Nevaikščiokite ant grindų, kol jos visiškai neišdžiuvo.
  • Geriausia dirbti naudojant du kibirus: vienas su muilo mišiniu o kitas su švariu vandeniu, kad nuplauti nešvarumus nuo šepečio.
  • Po apdorojimo RMC Limespot Remover, RMC Grease Remover arba RMC Tanin Remover galima pažeisti alyvos dangą, todėl gali tekti užtepti šiek tiek tos pačios spalvos alyvos.