Mėnesio Projektas - 2023 vasaris
2023 m. vasario mėn. 1d.

Rubio Monocoat Oslo nacionaliniame meno muziejuje

Nacionalinis meno muziejus Osle, kurio kolekcijoje yra 400 000 kūrinių, yra didžiausia Norvegijos meno, architektūros ir dizaino kolekcija. Tačiau muziejuje verta grožėtis ne tik pasaulinio garso paveikslais, tokiais kaip Edvardo Muncho „Klyksmas“. Grindys, apdorotos Rubio Monocoat, taip pat vertos dėmesio!

13 000 m² medinės grindys
Nacionalinis muziejus buvo įkurtas 2003 m. Osle, o naujas pastatas atidarytas 2022 m. Šis fenomenalus naujas pastatas yra netoli uosto ir greta Nobelio taikos centro. Šis muziejus labai įspūdingas, jis yra net didesnis nei Rijksmuseum Amsterdame ir Guggenheim Bilbao. Čia eksponuojamas pasaulyje žinomas Edvardo Muncho paveikslas „Klyksmas“.

Galime didžiuotis, kad muziejaus medinėms grindims apsaugoti buvo pasirinkta Rubio Monocoat alyva. Rubio Monocoat Oil Plus 2C buvo naudojamas ne mažiau kaip 13 000 m² ploto grindims apdoroti. Didžioji dalis grindų padengta Natural spalva (9 000 m²), o apie 4 000 m² buvo apsaugota spalva Pure. Valymas ir priežiūra atliekama Rubio Monocoat Universal Soap.

Mėnesio patarimas: didelių plotų grindų apdorojimas
Muziejuje įrengtos erdvios ekspozicijų erdvės. Apdorojant tokius didelius paviršius, kaip šis, geriausia dirbti 5–10 m² zonose. Įsitikinkite, kad pirmiausia apdorojote kraštus. Tokioms didelėms grindims taip pat reikia kelių talpų su „Oil Plus 2C“. Būtinai įpilkite kelias skirtingas skardines į talpas ir gerai išmaišykite, kad visur gautumėte vienodą rezultatą.

Autorių teisės: Muziejaus ir Nobelio taikos centro (baltas pastatas) lauko drono nuotrauka © Iwan Baan

Projekto pavadinimas: Oslo Nacionalinis Muziejus
Vieta: Oslas, Norvegija
Produktas: Oil Plus 2C, Rubio Monocoat Universal Soap
Spalva: Natūral – Pure
Medienos tipas: ąžuolas
Grindų tiekėjas: Hørning Parket AS, Danija & Parkettgruppen AS, Norvegija
Valymo ir priežiūros įmonė: „Iss Facility Services“
Turto savininkas: Statsbygg
Fotografas: Drono nuotrauka © Iwan Baan


Jūsų Rubio Monocoat projektas visą mėnesį dėmesio centre? Ar tai nebūtų fantastiška?
Visas savo Rubio projekto nuotraukas siųskite adresu project@rubiomonocoat.com. Jūsų projektas mėnesį bus rodomas mūsų svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Šilčiausi linkėjimai,
„Rubio Monocoat“ komanda