Mėnesio Projektas - 2023 kovas
2023 m. kovo mėn. 1d.

Singapore Airlines lėktuvo sėdynės, prikeltos antram gyvenimui su Rubio Monocoat
Senų nenaudojamų daiktų prikėlimas antram gyvenimui yra stilingas, ekologinis ir suteikia unikalių rezultatų. Taigi, tai yra tendencija, kurią mes mėgstame! „Roger & Sons“ aiškiai galvoja taip pat, todėl sukūrė unikalų bendradarbiavimą su „Singapore Airlines“. Senų lėktuvų sėdynės ir virtuvių vežimėliai buvo atnaujinti panaudojant seną medieną, kurią padengė Rubio Monocoat Oil+2C.

Išėjo į "pensiją" pakartotinai
Vien todėl, kad kai kurie „Airbus A380“ lėktuvai tapo nenaudojami, dar nereiškia, kad tai jų istorijos pabaiga. Šešios 3 kėdžių sėdynės ir keli virtuvės vežimėliai buvo panaudoti unikaliame „Roger & Sons“ projekte. Bendradarbiaujant su „Singapore Airlines“, buvo atkUrti baldai panaudojant vietinę medieną iš vietinio medienos antrojo panaudojimo projekto. Šis projektas dar kartą naudojo apleistus rąstus, kurie buvo išpjaustyti Singapūre, todėl šios medžiagos buvo du kartus prikeltos antram gyvenimui!

Rubio Monocoat Oil Plus 2C“ naudojamas baldams apsaugoti, siekiant įsitikinti, kad tai yra ilgamečio antro gyvenimo garantas.

Mėnesio patarimas: kaip sukurti medinį projektą antram gyvenimui
Ar turite seną medinį gaminį, kurį norite apdoroti „Rubio Monocoat“ alyva? Tuomet svarbu šlifuoti medieną, kad medienos pluoštas galėtų susijungti su alyva molekuline jungtimi.

Pirmasis šio proceso žingsnis yra įsitikinti, kad iš tikrųjų galite pakankamai šlifuoti medieną. Ar medinis sluoksnis yra pakankamai storas, kad būtų nušlifuotas? Ar tai, pavyzdžiui, medžio masyvas, ar jūs dirbate su medžio lukštu? Šiuo atveju ne visada gali būti įmanoma pakankamai gerai nušlifuoti, nes rizikuojate pašalinti visą medienos sluoksnį.

Lengviausias būdas šlifuoti yra pradedant nuo šiurkštesnio švytrinio popieriaus, pavyzdžiui, 40–60. Tokiu būdu galite efektyviai nušlifuoti senąją dangą ar nusidėvėjusios medienos sluoksnį. Įsitikinę, kad pakankamai nušlifavote, galite pereiti prie smulkesnio šlifavimo popieriaus. Su kiekvienu smulkesniu šlifavimo popieriumi galėsite pašalinti anksčiau padarytus įbrėžimus. Dirbdami su 80 grūdėtumo popieriumi, jau gausite gražų rezultatą, tačiau geriausias užbaigimas bus nuo 100 iki 120.

Projekto pavadinimas: Prikelti antram gyvenimui
Vieta: Singapūras
Produktas: Oil+2C
Spalva: Pure
Medienos tipas: Vietinis Afrikos raudonmedis (Khaya)
Labai ačiū: „Roger & Sons“, „Singapore Airlines“ (SIA)
Autorių teisės: „Roger & Sons“

Jūsų Rubio Monocoat projektas visą mėnesį dėmesio centre? Ar tai nebūtų fantastiška?
Visas savo Rubio projekto nuotraukas siųskite adresu project@rubiomonocoat.com. Jūsų projektas mėnesį bus rodomas mūsų svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Šilčiausi linkėjimai,
„Rubio Monocoat“ komanda