„Rubio“ - moderni technologija žalioje skardinėje!

 

„Rubio Monocoat“ yra tai, ką renkatės, kai norite aukštos kokybės ir aplinkai nekenkiančios medienos apsaugos. Dėl pažangios molekulinio ryšio technologijos „Rubio Monocoat Oil“ pasižymi šiomis savybėmis:

  • Patvari spalva ir medienos apsauga
  • Dengiama tik vienu sluoksniu
  • Ekonomiška
  • Pirmoji ir vienintelė pasaulyje alyva, kurioje nėra LOJ arba vandens
  • Labai lengva dengti ir prižiūrėti
  • Galima dengti ant visų medienos rūšių
  • Galima rinktis iš 40 standartinių spalvų

Tvirta apsauga
Molekulinis ryšys sukuria tvirtą ilgalaikę apsaugą. Norint suformuoti molekulinį ryšį, labai svarbu, kad reakcijos trukmė būtų kelios minutės. Kuo geriau susijungia pluoštai, tuo stipresnė apsauga pasiekiama.

Vienas sluoksnis
Rubio Monocoat technologijos dėka, alyvos sąnaudos yra žymiai mažesnės nei tradicinės sistemos. Tai užtikrina patvarią spalvą ir apsaugą padengus tik vienu sluoksniu. Kai pluoštai susijungia su alyva molekuliniame lygmenyje, mediena nebepriima produkto, dėl ko nereikia dengti antrojo sluoksnio.

Unikalios spalvos
Unikali „Rubio Monocoat“ alyvos pigmento technologija užtikrinta intensyvią ir gilią spalvą padengus tik vienu sluoksniu, paliekant natūralios medienos išvaizdą ir pojūtį.

 

Nėra spalvos persidengimų
Kai visų laisvų celiuliozės pluoštų molekulės susijungia, mediena daugiau nebepriims produkto ar papildomo sluoksnio. Taip išvengiama persidengimų.

Natūralūs ingredientai, be Lakiųjų Organinių Junginių LOJ
„Rubio Monocoat“ alyvoje nėra vandens arba tirpiklių, šis produktas sudarytas iš natūralių ingredientų. Tai reiškia, kad labai saugu naudoti produktą, o taip pat jis saugus jūsų aplinkai.

Lengva prižiūrėti, atnaujinti
„Rubio Monocoat“ alyva apdorotus paviršius lengva prižiūrėti, o atskirus įbrėžimus arba pažeistas sritis lengva pataisyti.