Atitikimas sąlyčiui su maistu

Rubio Monocoat Oil Plus 2C rodo atitiktį sąlyčiui su maistu

Rubio Monocoat Oil Plus 2C jau daugelį metų yra vienas universaliausių medienos alyvų. Galite tepti grindis, baldus, laiptus... Mūsų alyva taip pat puikiai tinka stalviršiams ir kitiems paviršiams, ant kurių paviršių gali būti maistas. Deklaruojame, kad Rubio Monocoat Oil Plus 2C gali būti naudojamas paviršiams, turintiems sąlytį su maistu. Bet ką tai reiškia?

Kadangi mūsų gaminys atitinka Europinį žaislų standartą, taip pat norėjome užtikrinti, kad mūsų Rubio Monocoat Oil Plus 2C būtų galima naudoti ant medienos, kuri liečiasi su maistu. Eurofins ištyrė Rubio Monocoat Oil Plus 2C pagal Europos struktūrų reglamentą 1935/2004 su maistu besiliečiančių medžiagų pagrindines specifikacijas, o bandymų rezultatai rodo, kad Rubio Monocoat Oil Plus 2C visiškai atitinka reikalavimus, kai naudojamas ant medinio paviršiaus.

Rubio Monocoat Oil Plus 2C (A+B) naudojamas ant medinio paviršiaus, kuris pats savaime yra saugus maistui, o medienos ir Oil Plus 2C derinys taip pat yra saugus ir atitinka EB reglamentą. Nr. 1935/2004. Ši deklaracija yra oficialių bandymų, kuriuos atliko oficialus nepriklausomas bandymų institutas Eurofins, rezultatas.

Praktiškai tai reiškia, kad pjaustymo lentelės, virtuviniai stalviršiai ir kt., apdoroti Rubio Monocoat Oil Plus 2C, yra saugūs naudoti buityje, ir tai tampa vis dažniau rekomenduojama daugeliui projektų.