Rubio Monocoat yra ekologiškas

Tvarios medžiagos yra raktas
Visame pasaulyje vis daugiau dėmesio skiriama veiksniams, turintiems įtakos mūsų aplinkai. Tvarių medžiagų paklausa didėja, tačiau tai taip pat lemia tai, kad į rinką patenka daugybė naujų gaminių, kurie deklaruoja, kad yra ekologiški. Vartotojai vis labiau suvokia šį teiginį ir ieško produktų, kuriais tikrai galėtų pasitikėti.

Tvarus verslumas
„Rubio Monocoat“ siekia tvarumo visais jo aspektais. Todėl mūsų dėmesys tvariam verslumui nėra pagrįstas tuščiais pažadais, o tai įrodo daugybė skirtingų nepriklausomų tarptautinių institucijų mūsų gaminiams suteiktų ženklų ir sertifikatų. Rubio Monocoat yra nuoroda, kai kalbama apie aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingą medienos apsaugą. Štai kodėl mes norime parodyti savo klientams, kokie ekologiški iš tikrųjų yra mūsų gaminiai. Sąžininga ir patikima deklaracija.

Rubio yra ekologiškas
Mes norime užtikrinti savo tvarų verslumą užtikrindami skaidrumą mūsų gyvavimo ciklo ir mūsų produktų poveikio aplinkai. „Rubio Monocoat“ viskas prasideda nuo sėmenų, kaip tvaraus alyvos pagrindo. Dėl molekulinio jungties technologijos sąnaudos vienam m² yra labai mažos, todėl mums nereikia masinės gamybos vietos. Dėl mažo suvartojimo turime mažiau pakuočių kiekvienam projektui ir galiausiai mažiau transportavimo, taigi ir CO2 emisijų.

Mūsų alyvoje yra 0% LOJ. Saugu naudoti ir taip pat saugu aplinkai. Lengvai perdirbamos pakuotės. Ekologiškumas nuo projekto pradžios iki pabaigos.